TopEnglish

Kurzy angličtiny- Speak Direct Method - Anglické konverzácie- Jazyková škola Prešov

Ponúkame vám nasledovné jazykové kurzy:

 • Štandard

  Štandard

  Jazykový kurz Štandard je vyučovaný Speak Direct Method v našich pobočkách na Štúrovej 7 (budova Allianz SP, a.s.) a Františkánskej 3.  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha 2 x týždenne, po 2 x 50 min., v malých skupinách do 8 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa nemajú čas učiť angličtinu doma. Touto metódou sa ju budú učiť priamo na kurze formou  neustáleho opakovania.

 • Klasik

  Klasik

  Jazykový kurz Klasik patrí k našim najobľúbenejším kurzom a je vyučovaný Speak Direct Method len za € 2,99/hod. Tento kurz ponúkame v našej pobočke na Slovenskej 65(budova Allianz SP, a.s.).  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha 2 x týždenne, po 2 x 45 min. v jednom bloku,  v malých skupinách do 6 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorým vyhovuje výučba v skrátených časoch.

 • Víkend

  Víkend

  Jazykový kurz Víkend je vyučovaný Speak Direct Method v našej pobočke na Slovenskej 65 v centre mesta.  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha v sobotu a nedeľu, po 2 x 50 min., v malých skupinách do 6 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa nemajú čas učiť angličtinu počas pracovného týždňa.

 • Individuálne kurzy angličtiny

  Individuálne kurzy angličtiny

  Pri príležitosti rozšírenia ponuky výučby anglického jazyka si vás dovoľujeme v mene jazykovej školy TopEnglish upozorniť na poskytovanie angličtiny individuálnou formou. Uvedený spôsob výučby bude na každom stretnutí prebiehať v malom počte žiakov, to znamená 1 až 3 osoby s možnosťou aj iného počtu osôb. Intenzita výučby, čas a cena sa budú odvíjať od vzájomnej dohody medzi záujemcom, čiže súkromnou osobou alebo organizáciou a jazykovou školou.

 • Konverzácia v angličtine

  Konverzácia v angličtine

  Pripravili sme konverzačné kurzy pre tých záujemcov, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v hovorovej angličtine. Kurz je vhodný pre pokročilých študentov (podľa tabuľky CEF od B1). Moderné témy sú zamerané na dnešnú spoločnosť a život v nej. Vytvárame skupinky maximálne do 8 študentov v každej triede. Zároveň poskytujeme aj učebné materiály, ktoré sú zarátané do ceny kurzu. Kurzy sú vedené našimi skúsenými lektormi. Na kurz sa dá prihlasovať priebežne. Témy na seba nenadväzujú.

Zaujal vás niektorý jazykový kurz?

Tak neváhajte a prihláste ste sa pomocou jednoduchej prihlášky. Neviete, aké sú vaše jazykové zručnosti? Spravte si náš vstupný test z angličtiny alebo nemčiny.