TopEnglish

Kurzy angličtiny- Speak Direct Method - Anglické konverzácie- Jazyková škola Prešov

Vyberte si z našich kurzov

 • Štandard

  Štandard

  Jazykový kurz Štandard je vyučovaný Speak Direct Method v našich pobočkách na Štúrovej 7 (budova Allianz SP, a.s.) a Františkánskej 3.  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha 2 x týždenne, po 2 x 50 min., v malých skupinách do 8 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa nemajú čas učiť angličtinu doma. Touto metódou sa ju budú učiť priamo na kurze formou  neustáleho opakovania.

 • Klasik

  Klasik

  Jazykový kurz Klasik patrí k našim najobľúbenejším kurzom a je vyučovaný Speak Direct Method len za € 2,99/hod. Tento kurz ponúkame v našej pobočke na Slovenskej 65(budova Allianz SP, a.s.).  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha 2 x týždenne, po 2 x 45 min. v jednom bloku,  v malých skupinách do 6 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorým vyhovuje výučba v skrátených časoch.

 • Víkend

  Víkend

  Jazykový kurz Víkend je vyučovaný Speak Direct Method v našej pobočke na Slovenskej 65 v centre mesta.  Naučte sa touto metódou anglicky 4x rýchlejšie. Výučba prebieha v sobotu a nedeľu, po 2 x 50 min., v malých skupinách do 6 študentov. Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa nemajú čas učiť angličtinu počas pracovného týždňa.

 • Individuálne kurzy angličtiny

  Individuálne kurzy angličtiny

  Pri príležitosti rozšírenia ponuky výučby anglického jazyka si vás dovoľujeme v mene jazykovej školy TopEnglish upozorniť na poskytovanie angličtiny individuálnou formou. Uvedený spôsob výučby bude na každom stretnutí prebiehať v malom počte žiakov, to znamená 1 až 3 osoby s možnosťou aj iného počtu osôb. Intenzita výučby, čas a cena sa budú odvíjať od vzájomnej dohody medzi záujemcom, čiže súkromnou osobou alebo organizáciou a jazykovou školou.

 • Konverzácia v angličtine

  Konverzácia v angličtine

  Pripravili sme konverzačné kurzy pre tých záujemcov, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v hovorovej angličtine. Kurz je vhodný pre pokročilých študentov (podľa tabuľky CEF od B1). Moderné témy sú zamerané na dnešnú spoločnosť a život v nej. Vytvárame skupinky maximálne do 8 študentov v každej triede. Zároveň poskytujeme aj učebné materiály, ktoré sú zarátané do ceny kurzu. Kurzy sú vedené našimi skúsenými lektormi. Na kurz sa dá prihlasovať priebežne. Témy na seba nenadväzujú.